KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15506015
nr 1550 6015
Claire View
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, "Sunset Party". Signerad, daterad -23. Olja på duk, 30x25 cm, oramad
Claire View (alias), artistnamn för en kvinnlig svensk bildkonstnär född 1957.
måndag 3 juli 2023
kl 20:45:57
Claire View
Läs mer om Claire View